Teams by Division

Under 09 Girls First Division

TeamNationals
GSA South 14G Academy 
IAFC Blues '14G Navy 
Rush Union G2014 Azul 
Triumph14 Gold 
Triumph14 Green 

Under 09 Girls Second Division

TeamNationals
Georgia Express 2014 Girls 
Inter Atlanta FC 15G Thorns 
Rush Union Dekalb Academy G2014 
STEAMERS FC 2014 BLUE 
Triumph14 Black 

Under 09 Boys First Division

TeamNationals
2014 AFU South 
RYSA Revolution 14 Blue 
Steamers U9 Blue 
Triumph 15 Boys Gold 

Under 09 Boys Second Division

TeamNationals
Ambush SC B14 Grey 
Georgia Impact SC 14B Premier 
Grow Soccer Evolutions U8 White 
UFA Norcross 14B Gold 

Under 09 Boys Third Division

TeamNationals
All-In FC Snellville '14 Boys 
All-In FC Sugar Hill 14B Silver 
Inter Atlanta FC 14B White 
RYSA Revolution 2015 Boys 

Under 09 Boys Fourth Division

TeamNationals
Georgia Express 2014 Boys 
Inter Atlanta FC 15B Wizards 
Steamers U9 B White Team 
Triumph 14 White 

Under 10 Girls First Division

TeamNationals
NASC Gravity 2013G HardRollers 
Rush Union G2013 Rush 
Steamers FC 13 Blue 
Triumph 2013 Green 

Under 10 Girls Second Division

TeamNationals
All-In FC Buford G13 Gold 
Rush Union G2013 Azul 
Rush Union G2013 Royal 
Triumph 2013 Black 

Under 10 Boys First Division

TeamNationals
Alianza White 13 
Ambush SC B13 Red 
Atlanta City FC U8 BLUE 
AUSA U-10 Gold 
GSA North 13B Red 
GSA South 13B Red 

Under 10 Boys Second Division

TeamNationals
Ambush SC B13 White 
Grow Soccer Evolutios U10 
Gwinnett Furious 2014B 
NASC Gravity 2013B Hardrollers 

Under 10 Boys Third Division

TeamNationals
Roswell Santos U10 - 1st Team 
RYSA Revolution 2013B Silver 
Steamers 2013 Boys Blue 
Triumph 2013 White 

Under 10 Boys Fourth Division

TeamNationals
All-In FC Sugar Hill 13B Silver 
AUSA U-10 Green 
Georgia Impact SC 13B Gold 
Inter Atlanta FC 13B Royal 
Roswell Santos U10 - 3rd Team 
Rush Union B2013 Azul 

Under 10 Boys Fifth Division

TeamNationals
Ambush SC B13 Black 
Rush Union B2013 Gray 
SSA 13B Yellow Academy 2 
Triumph 2013 Grey 

Under 11 Girls First Division

TeamNationals
Alliance SC 2012G Blue 
Ambush SC G12 Grey 
Steamers FC 2012G 
Triumph 12G Gold 

Under 11 Boys First Division

TeamNationals
Ambush SC B12 White 
Futbol Para Todos ‘12B 
Rush Union B2012 Rush 
Steamers FC 2012 Blue 

Under 11 Boys Second Division

TeamNationals
NASC Gravity 2012B HardRollers 
RYSA Revolution 2012B Blue FC 
SSA 12B Yellow Academy 1 
Steamers FC 2012 White 

Under 11 Boys Third Division

TeamNationals
2012B Yellow Academy II 
Georgia Impact SC 12B Premier 
Inter Atlanta FC 12B White 
UMA FC 2012/13 Boys 

Under 12 Girls First Division

TeamNationals
All-In FC Sugar Hill 11G Silver 
Inter Atlanta FC 12G Royal 
Oconee Flamingos SC 
Steamers FC 2011/12 Girls 

Under 12 Boys First Division

TeamNationals
CSRA RUSH 2011 BOYS PREMIER 
Georgia Express 11B Alacranes 
GSA North 11B Premier 
KSA 11 Pro-Profile 

Under 12 Boys Second Division

TeamNationals
Ambush SC B11 White 
Atlanta City FC u10 
Inter Atlanta FC 11B White 
Rush Union B2011 Azul 

Under 12 Boys Third Division

TeamNationals
Georgia Express 2011B Premier 
Roswell Santos 2011 Boys 3rd Team 
RYSA Revolution 11B Silver 
Steamers FC 11 White 
TeamNationals
All-In FC Sugar Hill 10B EA 
Atlanta Fire South 10B EA 
Rush Union B2010 Rush 
Triumph 10 Gold 
UFA Norcross 10B Premier 
TeamNationals
2010 RYSA Revolution 13U Silver 
All-In FC Snellville '10 Boys 
All-In FC Sugar Hill 10B Gold 
B2010 Rush Union Royal 
GSA South 10B White 
Steamers FC 10 White 
TeamNationals
BC Lady Tigers 
Roswell Santos 09G Second Team 
Rush Union G2010 Black 
Steamers FC 09G White 
TeamNationals
CSRA RUSH 09 BOYS PREMIER 
Roswell Santos 2009 Red 
STEAMERS FC ELITE 
UFA Norcross 09B Premier 
TeamNationals
CSRA RUSH 09 GIRLS PREMIER 
Opelika Crush '08/09 Girls Black 
Rush Union G2009 Royal 
Steamers FC Elite 08G 
UFA Norcross 09G Premier 
TeamNationals
All-In FC Sugar Hill 08B EA 
STEAMERS FC BLUE 
UFA Norcross 08B Red 
UMA FC 08 Elites 
TeamNationals
All-In FC Snellville '09 Boys 
Athens United 08 Black 
Grow Soccer Evolutions U15 
Rush Union B2008 Azul 
UFA Loganville 09B Black 
TeamNationals
Athens United 08G Gold 
CSRA RUSH 08 GIRLS PREMIER 
Roswell Santos 07 Girls Second Team 
Southern Ssa 07g Yellow LM 
TeamNationals
CSRA RUSH 07 BOYS PREMIER 
GSA North 07B Red 
Steamers FC Elite 06B 
Steamers FC Elite 07B 
TeamNationals
All-In FC 06B Blue 
Atlanta Furious U17 
Georgia Revolution FC 06 Elite 
UFA Loganville 06B Gold 
TeamNationals
FC Sudamerica 05G 
Piedmont 04 Girls 
Rapids FC 05G WHITE 
SSA Cartersville 05G Green AL 
U17G premier 
UFA-Norcross 06G Premier 
TeamNationals
CSRA RUSH 05 BOYS PREMIER 
Rush Union 2005B Royal 
RYSA Revolution 04-05 Blue 
Steamers FC 04B Elite 
TeamNationals
Georgia Revolution FC 04/05 Gold 
Piedmont 04 Boys 
Rush Union 05/04 Black 
RYSA Revolution 04-05 Silver 
© 2022 SincSports    |   Privacy Policy