Carolina Cup

2020 Division Champions






Champions
Under 08 Boys DivisionChampion: SCUFC 13 Boys BlueFinalist: SCUFC 13 Boys Red
Under 09 Girls DivisionChampion: Lexington SA 12G RedFinalist: SCUFC 12/13 Girls Blue
Under 09 Boys Red DivisionChampion: DISA ChelseaFinalist: Lexington SA 12B Red
Under 09 Boys Blue DivisionChampion: FCC 2012 Boys NavyFinalist: SCUFC 12 Boys White
Under 10 Girls Red DivisionChampion: SCUFC 11 Girls RedFinalist: Ga-sc Bulls 2011 Bulls Girls
Under 10 Girls Blue DivisionChampion: SCUFC 11 Girls BlueFinalist: CSC 11 Girls Navy North
Under 10 Boys Red DivisionChampion: Finalist: Lexington SA 2011B Gold
Under 10 Boys Blue DivisionChampion: CSC 11 Boys Navy NorthFinalist: CSC 11 Boys Navy South
Under 10 Boys White DivisionChampion: CASC UberlandiaFinalist: SC Surf MP 11 Black
Under 11 Girls Red DivisionChampion: FCC 2010 GirlsFinalist: Tri-Cities United 2010 Girls Select
Under 11 Girls Blue DivisionChampion: CyclonesFinalist: CISC 2010 Blue
Under 11 Boys Red DivisionChampion: SC Surf MP 10 BlueFinalist: JIYSC 10B Red
Under 11 Boys Blue DivisionChampion: CESA 2011B BLACK 1Finalist: Cainhoy Athletic 10B Panthers
Under 11 Boys White DivisionCESA 2011B BLACK 22010 CISC YC Tan
Under 12 Girls Red DivisionChampion: CSC 09 Girls NavyFinalist: JIYSC 09G Red
Under 12 Girls Blue DivisionChampion: SCUFC 09 Girls Premier 1Finalist: SCUFC 09 Girls Premier 2
Under 12 Boys Red DivisionChampion: FCC 2010 BoysFinalist: CESA 09B Red 1
Under 12 Boys Blue DivisionChampion: DISA SpursFinalist: CSC 09 Boys Navy South
Under 13 Girls DivisionChampion: SCUFC 08 Girls CompositeFinalist: CESA 08G Challenge
Under 13 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 09 Boys Pre-ECNL 1Finalist: Lakelands Toros 2008 Boys
Under 13 Boys Blue DivisionChampion: SCUFC 09 Boys Pre-ECNL 2Finalist: Bulls SC 08B Red
Under 14 Girls DivisionChampion: SCUFC 07 Girls CompositeFinalist: SCUFC 07 Girls Challenge
Under 14 Boys Red DivisionChampion: SC Surf MP 07 BlueFinalist: AFC 07 Gold
Under 14 Boys Blue DivisionChampion: SCUFC 07 Boys RegionalFinalist: CSC 07 Boys Navy
Under 15 Girls Red DivisionChampion: Bulls SC 06G RedFinalist: United FC - Furman 07G Elite
Under 15/Under 16 Girls Blue DivisionChampion: CSC 06 Girls NavyFinalist: CISC 06 South YC Blue G
Under 15 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 07 Boys CompositeFinalist: SC Surf MP 06 Blue
Under 15 Boys Blue DivisionChampion: CSC 06 Boys NavyFinalist: AFC 06 Boys
Under 16 Girls Red DivisionChampion: Bulls SC 05GFinalist: CISC NORTH LKN BLUE G
Under 16 Girls Blue DivisionChampion: Finalist: CISC NORTH NM BLUE G
Under 16 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 05 Boys CompositeFinalist: SC Surf MP 05 Blue
Under 16 Boys Blue DivisionChampion: JIYSC 05B RedFinalist: SCUFC 05 Boys Challenge
Under 17 Girls Red DivisionChampion: CISC NORTH LKN BLUE GFinalist: CESA 04G Challenge
Under 17 Girls Blue DivisionChampion: CISC NORTH NM BLUE GFinalist: SCUFC 04 Girls Challenge
Under 18 - Under 19 Girls Red DivisionChampion: CISC 02/03 NM Blue GFinalist: SCUFC 02/03 Girls Composite
Under 18 - Under 19 Girls Blue DivisionChampion: CISC SOUTH MAT BLUE GFinalist: 03/02G Select
Under 16 - Under 19 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 02/03 Boys CompositeFinalist: SCUFC 05 Boys Regional
Under 16 - Under 19 Boys Blue DivisionChampion: Lakelands Toros 2002 BoysFinalist:
Under 16 - Under 19 Boys White DivisionChampion: SCUFC 02/03 Boys ClassicFinalist: United FC - Furman 02/03B Black

© 2021 SincSports   |   Privacy Policy