2014 Division Champions






     
Under 08 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 07 Boys BlackFinalist: SCUFC 07 Boys White
Under 09 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 07 Boys WhiteFinalist: United FC - Furman 05B Elite
Under 09 Boys Blue DivisionChampion: SCUFC 06 Boys ClassicFinalist: SCUFC 06 Boys Challenge
Under 10 Girls Red DivisionChampion: SCUFC 03 Girls RedFinalist: FC Alliance 05 ECNL
Under 10 Girls Blue DivisionChampion: FC Alliance 05 ECNLFinalist: United FC - Furman 05/06G Black
Under 10 Boys Red DivisionChampion: United FC - Furman 05/06G BlackFinalist: United FC - Furman 05/06G Black
Under 10 Boys Blue DivisionChampion: Augusta Arsenal GreenFinalist: SCUFC 05/06 Boys Classic
Under 10 Boys White DivisionChampion: SCUYMCA PANTHERSFinalist: SCUFC 05 Boys Royal 178
Under 11 Girls Red DivisionChampion: SCUFC 05 Boys Royal 178Finalist: DSC North 04 Lady Green
Under 11 Girls Blue DivisionChampion: CSA Matthews Elite GFinalist: LNSC Eclipse Earthquakes G
Under 11 Girls White DivisionChampion: LNSC Eclipse Earthquakes GFinalist: SCU/MP 04 Flash
Under 11 Boys Red DivisionChampion: SCU/MP 04 FlashFinalist: SCUFC 04 Boys Red I
Under 11 Boys Blue DivisionChampion: SCUFC 04 Boys BlueFinalist: SCUFC 04 Boys Blue
Under 11 Boys White Division IChampion: SCUFC 04 Boys WhiteFinalist: SCUFC 04 Boys Black
Under 11 Boys White Division IIChampion: Cainhoy Athletic 04 RevolutionFinalist: SCUFC 04 Boys Royal
Under 12 Girls Red DivisionChampion: SCUFC 04 Boys RoyalFinalist: FUSC 03 Girls Black
Under 12 Boys Red DivisionChampion: SCAA 02 Carolina RushFinalist: SCAA 02 Carolina Rush
Under 12 Boys Blue DivisionChampion: South Carolina United FC 04 Boys EliteFinalist: FSA 03 Boys II
Under 12 Boys White DivisionChampion: PanthersFinalist: Mustangs
Under 13 Girls Red DivisionChampion: Scufc 01 Girls EliteFinalist: Scufc 03 Girls Elite
Under 13 Girls Blue DivisionChampion: SCUFC 02/03 Girls ChallengeFinalist: dynamite
Under 13 Boys Red DivisionChampion: dynamiteFinalist: dynamite
Under 13 Boys Blue DivisionCo-Champion: dynamiteCo-Champion: United FC - Furman 03B Black
Under 14 Girls DivisionChampion: SCUFC 00 Girls PremierFinalist: SCUFC 01 Girls Crescent Central
Under 14 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 01 Girls Crescent CentralFinalist: SCUFC 01 Boys Premier
Under 14 Boys Blue DivisionChampion: SCUFC 01 Boys Palmetto IIFinalist: CR White Rapids
Under 15 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 99 Boys PalmettoFinalist: SCUFC 00 Boys Premier
Under 15 Boys Blue DivisionChampion: SCUFC 00 Boys PremierFinalist: SCUFC 00 Boys Crescent
Under 16 Girls DivisionChampion: FUSC 99 Girls WhiteFinalist: SCUFC 00 Girls Crescent
Under 16 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 98 Boys EliteFinalist: SCUFC 98 Boys Palmetto I
Under 16 Boys Blue DivisionChampion: Sumter Galaxy 99Finalist: SCUFC Toros 99 Boys Crescent
Under 16/17 Girls Red DivisionChampion: SCUFC 99/00 Girls PalmettoFinalist: SCUFC 98 Girls Elite
Under 17 Boys DivisionChampion: SCUFC 98 Girls EliteFinalist: SCUFC 98 Boys Crescent
Under 18/19 Girls DivisionChampion: SCUFC 97 Girls Palmetto IFinalist: SCUFC 97 Girls Palmetto II
Under 18/19 Boys DivisionChampion: EAGLESFinalist: SCUFC 97 Boys Palmetto II

© 2021 SincSports   |   Privacy Policy