2012 Division Champions






     
Under 09 Girls Red DivisionChampion: SCUFC SilverFinalist: SCUFC 04 Girls Blue
Under 09 Boys Red DivisionChampion: Coast Futbol Alliance 03 Red U19 BoysFinalist: SCUFC 04 Boys Black
Under 09 Boys Blue DivisionChampion: SASA PhoenixFinalist: DSC 04 White
Under 10 Girls Red DivisionChampion: FUSC 03G Storm BlackFinalist: LCSC 03 White
Under 10 Girls White DivisionChampion: SCUFC 03 Girls BlueFinalist: FSA Storm
Under 10 Boys Red DivisionChampion: FSA StormFinalist: WAA Raging Bulls
Under 10 Boys Blue DivisionChampion: SCUFC 03 Boys BlueFinalist: SCUFC 03 Boys Red
Under 10 Boys White DivisionChampion: SCUFC 03 Boys RedFinalist: SCUFC 03 Boys White
Under 11 Girls Blue DivisionChampion: DSC 02 Lady WhiteFinalist: SCUFC 02 Girls Black
Under 11 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 02 Girls BlackFinalist: SCUFC 02 Girls Black
Under 11 Boys Blue DivisionChampion: SCU/MP 02 PalmettoFinalist: SCUFC 02 Boys Black
Under 11 Boys White DivisionChampion: SCUFC Toros 02 Boys Palmetto 1Finalist: SCUFC 02 Boys Bronze
Under 12 Girls Red DivisionChampion: DISA 01 GatorsFinalist: SCUFC 01 Girls Blue
Under 12 Girls Blue DivisionChampion: SCUFC 01 Girls RedFinalist: CASA 01G CLASSIC
Under 12 Boys Red DivisionChampion: DSC 01 GreenFinalist: IESA Flames '01 Boys
Under 12 Boys Blue DivisionChampion: USA/MP 00 3Rd Team_Finalist: Hartsville United U-12s
Under 13 Girls Red DivisionChampion: Hartsville United U-12sFinalist: Hartsville United U-12s
Under 13 Boys Red DivisionChampion: Coast 99 RedFinalist: USA/MP 00/01 Premier
Under 13 Boys Blue DivisionChampion: Tiger Soccer Club PremierFinalist: Coast 00 Red
Under 13 Boys White DivisionChampion: CSA Charlotte SA GazelleFinalist: SSC Arsenal
Under 14/15 Girls DivisionChampion: Coast 98G FlamesFinalist: FUSC 99 Flash White
Under 14 Girls DivisionChampion: SCU/MP 99 CrescentFinalist: SUSC Hurricanes
Under 14 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 98 Boys EliteFinalist: Coast 98 Red
Under 14 Boys Blue DivisionChampion: CRSA SKY 99Finalist: Liverpool FCA 99 Carragher
Under 15 Girls DivisionChampion: FUSC 98 Girls BlackFinalist: SCUFC 99/00 Girls ECNL
Under 15 Boys DivisionChampion: CRSA Sky 98Finalist: United FC - Furman 98B White
Under 16 Boys Red DivisionChampion: SCUFC 97 Boys Palmetto IFinalist: SCUFC 97 Boys Palmetto II
Under 16/17 Girls Red DivisionChampion: SCUFC 95 Girls PalmettoFinalist: FUSC 97 Girls Black
Under 16/17 Girls Blue DivisionChampion: Weapon 11Finalist: Coast 97 Girls Black
Under 17/18/19 Boys Red DivisionChampion: JYSC Fury Boys Green 94/95Finalist: SCUFC 94 Boys Palmetto I
Under 17/18/19 Boys Blue DivisionChampion: SC Bulls Boys RedFinalist: Lakeway Tribe
Under 17/18/19 Boys White DivisionChampion: sumter 94 boys unitedFinalist: Hartsville United U-18s
Under 18/19 Girls DivisionChampion: INFERNOFinalist: FUSC 96G Renegades Black

© 2021 SincSports   |   Privacy Policy