2018 Division Champions






Champions
Under 08 Boys GoldChampion: Atlanta Fire 2011 GoldFinalist: Triumph 11 - Gold
Under 08 Boys GreenChampion: GSA South 11B AC MilanFinalist: IAFC 11B Blue
Under 09 Girls GoldChampion: GSA South 10G RedFinalist: HCU 10G Elite
Under 09 Boys GoldChampion: HCU 10B EliteFinalist: DDYSC 10B Elite
Under 09 Boys GreenChampion: All-In FC 10 BoysFinalist: DDYSC 10B Premier
Under 09 Boys BlackChampion: HCU 10B NavyFinalist: Smyrna SC 2010 Boys-III
Under 09 Boys WhiteChampion: Steamers FC 10 WhiteFinalist: GSA North 10B Napoli
Under 10 Girls GoldChampion: Impact SC 09G EliteFinalist: IAFC 10G Elite
Under 10 Girls GreenChampion: Liberty SC 09GFinalist: Triumph 09/10
Under 10 Boys GoldChampion: Finalist: Smyrna SC 09B 1
Under 10 Boys GreenChampion: GSA North 09B Real MadridFinalist: STEAMERS FC 09B WHITE
Under 10 Boys BlackChampion: HCU 09B NavyFinalist:
Under 11 Girls GoldChampion: Smyrna 08 RedFinalist: Ddysc 08 Premier
Under 11/12 Girls GoldChampion: Liberty SC 08/07GFinalist: Triumph 08/07G
Under 11 Boys GoldChampion: TSC 08 North PremierFinalist: GSA North 08B Dynamo
Under 11 Boys GreenChampion: TSC 08B North EliteFinalist: All-In FC 08 Boys Blue
Under 11 Boys BlackChampion: Smyrna SC 08B 3Finalist: GSA North 08B Red Bull
Under 12 Girls GoldChampion: GSA North 07G RedFinalist: All In FC 07G Madrid
Under 12 Girls GreenChampion: Impact SC 07G EliteFinalist: HCU 07G Navy
Under 12 Boys GoldChampion: Smyrna SC 07B 1Finalist: DDYSC 07B Elite
Under 12 Boys GreenChampion: Smyrna SC 08BFinalist: DDYSC 07B Premier
Under 12 Boys BlackChampion: Steamers FC 07B BLUEFinalist: All In FC 07B Barca
Under 12 Boys WhiteChampion: IAFC 07B BlackFinalist: Smyrna SC 07B AC Milan
Under 13 Girls GoldChampion: MOBA 06GFinalist: HCU 06G Elite
Under 13 Boys GoldChampion: MOBA 06BFinalist: STEAMERS FC 06B WHITE
Under 13 Boys GreenChampion: TSC 07B PremierFinalist: IAFC 06B Gold
Under 14 Boys GoldChampion: Steamers FC 05B EliteFinalist: Chiefs FC 05 - Premier
Under 15 Girls GoldChampion: IMPACT SC 04G EliteFinalist: DDYSC 04G Premier
Under 15 Boys GoldChampion: GSA South 04B PremierFinalist: DDYSC 04B United
Under 17 Boys GoldChampion: Steamers FC 02 EliteFinalist: Smyrna SC 2002 Boys White

© 2019 SincSports   |   Privacy Policy