Teams by Division

Team
Express U8 Tyner
Georgia Storm 12B Gold
GSA N 12B Dynamo
GSA South 12B Sporting
IAFC Blues '12B Orange
IAFC Blues '12B White
Triumph 12 Boys

Under 09 Girls Gold

Team
GSA South 11G White
IAFC Blues '11G Premier
NTH 11 North Navy
Triumph 11G

Under 09 Girls Green

Team
IAFC Blues '11G Excel
NTH 11 North White
RYSA Lady Revs 2012
U9 Girls Red
Team
Atlanta Fire South 11B Gold
DDYSC 11 Elite
IAFC Blues '11B Excel
STEAMERS FC 11 BLUE
Triumph 11
TSC 11B PW

Under 09 Boys Green

Team
AFU South 11B Silver
DDYSC 11 Premier
Georgia Storm SA 11B Silver
South 11B Inter Milan
Triumph 11 Green
TSC 11B Williamson Elite White

Under 09 Boys White

Team
11 Boys All In Snellville
DDYSC 11 United
Express U9 Tyner
GSA North 11B Liverpool
IAFC Blues '11B Bronze
Steamers FC 11 White
Triumph 11 Black
TSC 11B SW

Under 10 Girls Gold

Team
Atlanta Fire South 10G Gold
GSA North 10G White
GSA South 10G White
IAFC Blues 10G Premier

Under 10 Girls Green

Team
DDYSC 10/11G
GSA North 10G Black
NTH 11 North Gold
Triumph 10 Girls
WRFC
Team
GSA North 10B Juventus
IAFC 2010B Excel
Steamers FC 10 Blue
Triumph 10 Gold

Under 10 Boys Green

Team
DDYSC 10B Premier
Georgia Storm 10B Silver
GSA South 10B Borussia Dortmund
IAFC 2010B Bronze

Under 10 Boys White

Team
DDYSC 10B Alliance
GSA North 10B Napoli
GSA South 10B Schalke
IAFC Blues 10B White
Triumph 10 Green
Team
Ambush SC G09 Red
Atlanta Fire South 09G Gold
AUSA 09 Girls Gold
DDYSC Girls 09 Premier
Georgia Impact SC 09G Elite
GSA North 09 Girls Black
IAFC Blues 09G Premier

Under 11 Boys Gold

Team
All In 09 boys
Ddy 09 Elite
Triumph 09 Gold
TSC 09B Premier White

Under 11 Boys Green

Team
All-in FC Snellville
Ddy 09 Premier
GSA North 09B Valencia
IAFC Blues 09B Excel
Triumph 09 Green
TSC 09 Elite Blue

Under 11 Boys White

Team
Atlanta Fire South 09B Silver
GSA North 09B Sevilla
GSA South 09B Marseille
IAFC Blues 09B Silver
Liberty SC 09 White
STEAMERS FC 09B WHITE
Triumph 09 Black

Under 12 Girls Gold

Team
Athens United 08 Gold
Georgia Impact SC 08G Elite
Gsa North 08G Mitts
IAFC Blues 08G Premier

Under 12 Girls Green

Team
GSA South 08G White
Impact SC 08G Premier
Liberty 08 Red
Triumph 08 Green
Team
GSA North 08B Academy Red
GSA South 08B Red
Triumph 08 Gold
TSC 08B Premier White
Team
All-In FC 08 Boys Blue
Ddy 08 Premier
GSA North 08B Academy Black
IAFC Blues 08B Excel
STEAMERS FC 09B BLUE
Team
Atlanta Fire South 08B Silver
Ddy 08 United
Express U12
GSA North 08B Academy Green
GSA South 08B White
IAFC Blues 08B Bronze
Triumph 08 Green
TSC 08B Elite White

Under 13 Girls Gold

Team
Atlanta Fire South 07G Premier
Ddysc 07 Elite
IAFC Blues 07G Premier
NTH Milton 07 White
Orange Crush
TSC Murfreesboro 07 Girls Showcase

Under 13 Boys Gold

Team
All-In 2007 Boys
Dekalb United 07
IAFC Blues 07B Gold
TSC 07B Nike

Under 13 Boys Green

Team
Ddy 07 Premier
GSA North 07B Red
IAFC Blues 07B Silver
Triumph 07
TSC 08B Showcase White

Under 13 Boys White

Team
07 TSC Boys Williamson (Swoosh)
Augusta Arsenal 07 Blue
DDYSC 07 Wolves United (2019/2020)
IAFC Blues 07B Bronze
OconeeFC 07boys RED

Under 14/15 Girls Gold

Team
Atlanta Fire South 06G Elite
IAFC Blues 06G Premier
NTH-TopHat 05 Navy Milton
Tennessee SC Williamson 06 Premier
Triumph 06 Gold

Under 14 Boys Gold

Team
All in FC Barca 06
All-In FC Boys Blue 06
Impact SC 06B Elite
Liberty Boys 06
Tysa Triumph 06

Under 15 Boys Gold

Team
DDYSC 05 Boys Premier
IAFC Blues 05B Excel
IAFC Blues 05B Premier
Triumph 05

Under 16 Boys Gold

Team
Bulls SC 04B Red
DDYSC 04 Wolves Premier
IAFC Blues 04B Premier
Impact SC 04B Premier

Under 16/17 Girls Gold

Team
03 Girls All In FC Snellville
Amazon G03
Opelika Crush '04 Girls
STEAMERS FC 04G PREMIER
TSC 04G Elite

Under 17 Boys Gold

Team
AFC Lightning 03B Black
Chiefs FC 03 Blue
Steamers FC 03B Elite
TSC Murfreesboro 03 Boys Showcase
© 2020 SincSports   |   Privacy Policy