2019 Division Champions






Champions
2011 Girls Silver DivisionChampion: Fairhope Rangers Academy 2011 GirlsFinalist: BUSA 11 White
2011 Boys Silver DivisionChampion: BUSA N FireboltsFinalist: BUSA Academy 2011 Iron
2010 Girls Silver DivisionChampion: Concorde Fire 10G Central WhiteFinalist: BUSA 10 Academy Blue
2010 Boys Gold DivisionChampion: Concorde Fire 11B Central BlackFinalist: 2010 BUSA Academy Blue (North)
2010 Boys Silver DivisionChampion: FC Montgomery U10Finalist: 2010 BUSA Academy White (North)
2010 Boys Copper DivisionChampion: BUSA 2010 Academy South REDFinalist: 2010 SYSA Predators
2009 Girls Gold DivisionChampion: Auburn Thunder Girls 09Finalist: Bayside Dynamo 09G
2009 Girls Silver DivisionChampion: Concorde Fire 09G Central WhiteFinalist: CFFC 09 Girls
2009 Girls Bronze DivisionChampion: Delaware Rec BUSAFinalist: Hoover Lady Phantoms 09
2009 Girls Copper DivisionCo-Champion: Springville Storm 2009/2010 Girls
2009 Boys Gold DivisionChampion: CI Monrovia Blast 09BFinalist: FC Montgomery U11 Blue
2009 Boys Silver DivisionChampion: Concorde Fire 09B Central WhiteFinalist: BSC Boys 09 Gold
2009 Boys Bronze DivisionChampion: 2009 Academy BoysFinalist: BSC Boys 09 Blue
2009 Boys Copper DivisionChampion: Academy Steamers Jones LP 2009
2008 Girls Gold DivisionChampion: BUSA 08Finalist: Chattanooga Red Wolves 08 Winecoff Girls
2008 Girls Silver DivisionChampion: Chattanooga FC 08 NavyFinalist: MS Reign 08/09 Girls
2008 Boys Gold DivisionChampion: BUSA 08Finalist: Decatur Soccer 08 Boys
2008 Boys Silver DivisionChampion: FC Montgomery U-12Finalist: BUSA 08 Premier Boys
2008 Boys Bronze DivisionChampion: Concorde Fire 08 Central WhiteFinalist: PSA Boca Juniors
2008 Boys Copper DivisionCo-Champion: Huntsville FC Boys 08 ChelseaCo-Champion: AYSO United B2008 Blue
2007 Girls Gold DivisionChampion: IFC 07 Girls RedFinalist: Chattanooga FC 07 Navy
2007 Boys Gold DivisionChampion: MS Rush 07B PremierFinalist: BUSA 07 Boys
2007 Boys Silver DivisionChampion: FC Montgomery U-13Finalist: SSA Impact FC 07
2007 Boys Bronze DivisionChampion: BUSA 07 Premier BoysFinalist: Steamers 07 Black II
2006 Girls Silver DivisionChampion: BSC Lady Ambassadors 06Finalist: CI Madison Blaze 06G
2006 Boys Bronze DivisionChampion: BUSA 06 SouthFinalist: BUSA 06 Alabaster Boys
2005 Girls Silver DivisionChampion: SFC Elite 05 GirlsFinalist: BUSA 05 Premier Girls
2005 Boys Bronze DivisionChampion: AYSO United B2005 RedFinalist: PSA LANUS
2004 Girls Gold DivisionChampion: Saltillo FC 04G EliteFinalist: BUSA 04 PREMIER Girls
2004 Boys Gold DivisionChampion: BUSA 04 BoysFinalist: AYSO United B2004 Red
2003 Girls Gold DivisionChampion: BUSA 03 GirlsFinalist: Hfc Storm 04 Navy
2002 Boys Gold DivisionChampion: BUSA 02 PREMIER BoysFinalist: Phantoms 2002 BLUE

© 2019 SincSports   |   Privacy Policy