2018 Division Champions






Champions
2010 Boys SilverChampion: VHSC PA Cen Steamers 10 LAFCFinalist: Shooting Stars 10
2009 Girls SilverChampion: Huntsville FC 09 girlsFinalist: Blaze
2009 Boys GoldChampion: FC Montgomery U-10 Red (U-9)Finalist: Shooting Stars 09 Boys
2009 Boys SilverChampion: Concorde Central U10 Red BoysFinalist: United Usc 09 Boys Elite
2009 Boys BronzeChampion: USC 09 Boys SelectFinalist: VHSC PA Cen Steamers 09 TFC
2008 Girls GoldChampion: BUSA 08 Academy WhiteFinalist: 08 Lady Lobos Rush Blue
2008 Girls SilverChampion: Huntsville FC CourageFinalist: AYSO United G2008
2008 Girls BronzeChampion: 08 Lady Lobos Rush WhiteFinalist: VHSC PA LP Attack 08 Pride
2008 Boys GoldChampion: Germantown Legends 08 BlackFinalist: BUSA 08 Academy Black
2008 Boys SilverChampion: Alabaster 08B EliudFinalist: Tuscaloosa 08 Boys
2008 Boys BronzeChampion: Huntsville FC YA Boys 08 ArsenalFinalist: CI Madison Blaze 08B
2007 Girls SilverChampion: Attack 07 Black IIFinalist: Bartlett SC 07G
2007 Girls BronzeChampion: Chattanooga FC 07 Elite White GirlsFinalist: AYSO United 07G
2007 Boys Silver IIChampion: WARRIORSFinalist: Bayside Dynamo 07B
2007 Boys BronzeChampion: AFC Black 07Finalist: CI Hampton Cove Pride 07B
2006 Girls SilverChampion: Huntsville FC Girls 06 Blue IIFinalist: Alabama Rush 06 Girls
2006 Boys SilverChampion: Bayside Dynamo 06BFinalist: Fire 06
2006 Boys Silver IIChampion: Concorde Central U13B BlackFinalist: Alabama Rush 06 Boys Blue
2006 Boys BronzeChampion: Briarwood SC Ambassadors Gold 06Finalist: CUSC U13 Boys
2005 Girls GoldChampion: BUSA 05 GirlsFinalist: BSC Lady Ambassadors 05 Gold
2005 Girls SilverChampion: BUSA 05 Premier GirlsFinalist: CI Madison Blaze 05G
2005 Boys SilverChampion: CCS05 BLUEFinalist: HFC Boys 05 Blue
2005 Boys BronzeChampion: Alabama Rush 05 BoysFinalist: Bay United Boys 05 (Blue)
2004 Girls SilverChampion: GCT 04 Girls RedFinalist: BUSA 04 Premier Girls
2004 Boys SilverChampion: Hoover Phantoms 2004 BlueFinalist: BUSA 04 Premier Boys
2003 Boys GoldChampion: RAD - 03 Boys GoldFinalist: Tasty Jamaica
2003 Boys SilverChampion: Briarwood SC Ambassadors Gold 03
2000 Girls GoldChampion: GULFSOUTH SC 01 GirlsFinalist: HFC Girls 00 Blue
2000 Boys GoldChampion: 00 Hernando Express SelectFinalist: ACSC FIRE 18U Boys
2000 Boys SilverChampion: TUSC 01BFinalist: Boys 01 Premier

© 2019 SincSports   |   Privacy Policy