The Memorial Day Challenge

2022 Division Champions






     
Under 08 Girls World CupChampion: Team Evanston 2014 Girls BlueFinalist: LFSA 2014 Girls Red Stars
Under 08 Boys World CupChampion: Team Evanston 2014 Boys OrangeFinalist: CFJC 2014B Premier
Under 08 Boys OlympicChampion: Pegasus FC Boys Select Red 2014Finalist: CFJ West 2014B Select
Under 08 Boys NationalChampion: Chicago City 2014 Blue II/RedFinalist: Team Evanston 2014 Boys Blue II
Under 09 Girls World CupChampion: Pegasus FC Girls Select Red 2013Finalist: Eclipse Select 2013 East Girls
Under 09 Girls OlympicChampion: CFJC 2013G SelectFinalist: Elite SC U9g Black (2013)
Under 09 Girls RedChampion: CFJ West 2013G SelectFinalist: Pegasus FC Girls Select Black 2013/2014
Under 09 Boys World CupChampion: SASA Spirits 2013B 1984Finalist: Team Evanston 2013 Boys Orange II
Under 09 Boys OlympicChampion: KICS FC (CITY) 2013 BLACK (9U Boys)Finalist: FCLC B2013 Select
Under 09 Boys RedChampion: Team Evanston 2013 Boys Blue IIFinalist: Elite SC Boys Red Taso (2013)
Under 10 Girls OlympicChampion: BSC Raiders 2012 PurpleFinalist: Team Evanston 2012 Girls Orange
Under 10 Boys OlympicChampion:  Finalist: Minneapolis United 12 Premier
Under 10 Boys NationalChampion: Celtic FC Chicago 2012 WhiteFinalist: Saa Sports Club United 2012 Boys Red
Under 10 Boys RedChampion: Ela 2012 (u8) Boys BlueFinalist: FC-1 Boys 2012 Select Grey
Under 11 Girls World CupChampion: SASA Spirits 2012 Blue 1Finalist: Palatine Celtic SC 11 Girls Black
Under 11 Girls OlympicChampion: Elite SC Black 11Finalist: Wilmette Wings 2011 Red Girls
Under 11 Girls NationalChampion: FC Mirage 11/12 GirlsFinalist: CFJC 2011G Select Red
Under 11 Boys OlympicChampion: Chicago Rush North Premier 1Finalist: TESC SELECT
Under 11 Boys WhiteChampion: FCLC B2011 Select 2Finalist: Skomor 11UB PREMIER
Under 12 Girls World CupChampion: FCLC G2010 EliteFinalist: Elite SC Black 10
Under 12 Girls OlympicChampion: Pegasus FC Girls Premier Red 2010Finalist: FC-1 Girls 2010 Elite
Under 12 Girls NationalChampion: KICS FC (CITY) 2010 (12U Girls)Finalist: Wilmette Wings 2010 Red Girls
Under 12 Girls RedChampion: Elite SC Red 10Finalist: Team Evanston 10 Girls Orange
Under 12 Boys World CupChampion: Chicago City 2010 Pre-AcademyFinalist: Minneapolis United Premier
Under 12 Boys RedChampion: Team Evanston 10 Boys Blue IIFinalist: Saa Sports Club United 2010 Boys Black
Under 13 Girls World CupChampion: Palatine Celtic SC 2009G BlackFinalist: FCLC G2009 Select
Under 13 Boys World CupChampion: FCLC B2009 EliteFinalist: Oak Brook SC OBSC 2009 Blue
Under 13 Boys OlympicChampion: Eclipse Select SC North 2009 BoysFinalist: GC Galaxy 09 Orange
Under 13 Boys NationalChampion: Wilmette Wings 2009 Red BoysFinalist: Green White 09 BOYS GRUN
Under 13 Boys RedChampion: Chicago City 2009 RedFinalist: CSA Benfina
Under 14 Girls World CupChampion: Hawthorn Woods EliteFinalist: Elite S.C. Premier (2008)
Under 14 Girls OlympicChampion: KICS FC (CITY) 2008 (14U Girls)Finalist: Saa Sports Club United 2008 Girls
Under 14 Girls NationalChampion: Pegasus FC Girls Premier Black 2008/2009Finalist: CFJ West 2008G Select
Under 14 Boys World CupChampion: Eclipse Select SC North 2008 BoysFinalist: Chicago Edge B2008 Premier
Under 14 Boys NationalChampion: Ela 2008 Boys Elite 2Finalist: Elite SC Red 08
Under 15 Girls World CupChampion: Elite S.C. U15G NPL (2007)Finalist: Ela 2007 8th Grade
Under 15 Girls OlympicChampion: CFJ North Shore 07 Girls PremierFinalist: Heat/LFC IA '07
Under 15 Boys World CupChampion: FCLC B2007 EliteFinalist: Glendale Heights Phoenix
Under 16 Boys World CupChampion: St. Croix 06 Boys AcademyFinalist: Elite SC CPL (2006)
Under 16 Boys OlympicChampion: Glendale Heights AttackFinalist: KICS FC (CITY) 2006 (16U Boys)
Under 19 Boys World CupChampion: Elite SC CPL 03Finalist: KICS FC (CITY) 2003-04 NISL (18-19U Boys)

© 2022 SincSports    |   Privacy Policy