2013 Division Champions






Champions
Under 08 Girls GreenChampion: Gsa North RedFinalist: GSA Phoenix 06 Red
Under 08 Boys GreenChampion: North Florida Futsal Knights 06Finalist: Galaxy 24 Black
Under 08 Boys WhiteChampion: Gsa PremierFinalist: TYSA 06 Green DJ
Under 09 Girls GreenChampion: Amazon Elite G04Finalist: 05 Concorde Fire North Red
Under 09 Girls WhiteChampion: Liberty Flames RedFinalist: DSC 05G Revolution Green
Under 09 Boys GreenChampion: North Florida Futsal Knights 05Finalist: Roswell Santos Blue 05
Under 09 Boys WhiteChampion: GSA Central 05B PremierFinalist: TASA Raiders 05 Boys A
Under 09 Boys GoldChampion: DSC 05B Revolution BlackFinalist: GSA South 05B White
Under 09 Boys RedChampion: AFC Lightning 05 Boys Black
Under 10 Girls GreenChampion: IAFC Blues 04G EliteFinalist: GSA 04G ECNL
Under 10 Girls WhiteChampion: (Expired 2015-2016 Roster) Chattanooga FC U12Finalist: GSA 04 White
Under 10 Girls GoldChampion: Athens United 04 GoldFinalist: 04 Sharpshooters Girls
Under 10 Boys GreenChampion: GSA 04 Red AtlantaFinalist: GSA 04 Red Atlanta
Under 10 Boys WhiteChampion: GSA 04 Granite RedFinalist: GSA 04 Lyon
Under 10 Boys GoldChampion: NASA 06 Manchester CityFinalist: GSA 04 White Atlanta
Under 10 Boys RedChampion: TYSA 04 Green TateFinalist: Amazons B02
Under 11 Girls GreenChampion: TTHFC 03-03Finalist: HCU 02G Elite
Under 11 Girls WhiteChampion: DSC 03G Revolution GreenFinalist: Galaxy Girls
Under 11 Girls GoldChampion: GSA 03 White GraniteFinalist: Athens United 03 Gold
Under 11 Boys GreenChampion: Athens United 03 GoldFinalist: Galaxy Orange
Under 11 Boys WhiteChampion: Galaxy OrangeFinalist: ASG FL 2003 Boys
Under 11 Boys GoldChampion: UFA Forsyth 02B BlueFinalist: DSC 03B Revolution Black
Under 12 Girls GreenChampion: GSA South 03G PremierFinalist: ASG IMPACT 02 Girls
Under 12 Girls WhiteChampion: Nashville FC 02G StarsFinalist: GSA 02 Black Lilburn
Under 12 Girls GoldChampion: TASA Raiders 02Finalist: GSA 02 White Granite
Under 12 Boys GreenChampion: GSA South 02B PremierFinalist: GSA South 02B Premier
Under 12 Boys WhiteChampion: DSC 02 BlackFinalist: GSA 02 Granite - White
Under 13 Girls GreenChampion: GSA 02 Red GraniteFinalist: HCU 00G Elite
Under 13 Girls GoldChampion: NTH Tophat 01 Navy SRPLFinalist: PSA Barrow Lady 99
Under 13 Boys GreenChampion: PSA Barrow Lady 99Finalist: ASG FL 2001 Boys
Under 13 Boys WhiteChampion: TSC 01 EliteFinalist: TSC 02 Elite
Under 14 Girls GreenChampion: ASG Florida 00 - GirlsFinalist: ASG Florida 00 - Girls
Under 14 Boys GreenChampion: ASG Florida 00 - GirlsFinalist: ASG Florida 00 - Girls
Under 14 Boys WhiteChampion: AFC Lightning '00 Boys PremierFinalist: Concorde Fire 00B Central Classic II
Under 15 Girls GreenChampion: Amazon Elite G99Finalist: Blue Springs Liberty Flames
Under 15 Boys GreenChampion: SSA Chelsea 98B Select WhiteFinalist: GSA 99 Blue
Under 16 Girls GreenChampion: Dekalb United Lady JaguarsFinalist: TSC 98 Gold
Under 19 Boys GreenChampion: Dekalb United Storm RedFinalist: Concorde Fire Central Classic 1