Search


Trinity Soccer Academy  
Andrew BurggraffStaff Access
Mike DixonStaff Access
Monique FoxStaff Access
Sean O'ConnorStaff Access
Ray PetrinoStaff Access
Jonathan CarducciStaff Access
more


Registration closed on : 1/31/2024 at 11:59 PM
TeamContacts 
13 (11U) TSA Ajax
U11 born in 2013
11UB 3RD EAST1
Primary Team Officia: Charles Aycock
Scheduling Contact: Sean O'Connor
 
13 (11U) TSA Manchester United
U11 born in 2013
11UB 2ND EAST
Primary Team Officia: Jordan Prince
Scheduling Contact: Amee Wojdyla
 
13 (11U) TSA Man City Gold
U11 born in 2013
11UB 1ST EAST
Primary Team Officia: Charles Aycock
Scheduling Contact: Sean O'Connor
 
12 (12U) TSA Chivas G
U12 born in 2012
12UG 2ND EAST
Primary Team Officia: Tina Zaia-Smith
Scheduling Contact: Amanda Lupi
 
12 (12U) TSA Rapids G
U12 born in 2012
12UG 2ND PIEDMONT
Primary Team Officia: Eric Blaesing
Scheduling Contact: Raymond Petrino
 
13 (11U) TSA Wave G
U12 born in 2012
11UG 2ND PIEDMONT
Primary Team Officia: Raymond Petrino
Scheduling Contact: Polly Petrino
 
12 (12U) TSA Napoli Gold
U12 born in 2012
12UB 2ND EAST1
Primary Team Officia: Andres Encalada
Scheduling Contact: Jonathan Williford
 
12 (12U) TSA Inter Milan
U12 born in 2012
12UB 2ND EAST2
Primary Team Officia: Jonathan Williford
Scheduling Contact: Sean O'Connor
 
12 (12U) TSA Atletico Madrid
U12 born in 2012
12UB 2ND EAST2
Primary Team Officia: Payton Leary
Scheduling Contact: Toya Paige
 
11 (13U) TSA Thorns G
U13 born in 2011
13UG 2ND EAST
Primary Team Officia: Madeline Ostrowski
Scheduling Contact: Raymond Petrino
 
11 (13U) TSA Invincibles Gold G
U13 born in 2011
13UG ELITE
Primary Team Officia: Raymond Petrino
Scheduling Contact: Raymond Petrino
 
11 (13U) TSA Juventus Gold
U13 born in 2011
13UB 2ND EAST1
Primary Team Officia: Andres Encalada
Scheduling Contact: Sean O'Connor
 
11 (13U) TSA Barcelona
U13 born in 2011
13UB 3RD EAST
Primary Team Officia: Kelly McGraw
Scheduling Contact: Sean O'Connor
 
10 (14U) TSA Reign Gold G
U14 born in 2010
14UG 1ST EAST
Primary Team Officia: Andrew Burggraff
Scheduling Contact: Raymond Petrino
 
10 (14U) TSA Fiorentina G
U14 born in 2010
14UG 2ND EAST1
Primary Team Officia: Tina Zaia-Smith
Scheduling Contact: Raymond Petrino
 
10 (14U) TSA PSG Gold
U14 born in 2010
14UB 1ST EAST
Primary Team Officia: Aaron Seymour
Scheduling Contact: Rachel March
 
10 (14U) TSA Chelsea Gold
U14 born in 2010
14UB 1ST EAST
Primary Team Officia: Sean O'Connor
Scheduling Contact: Rachel March
 
09 (15U) TSA Cosmos Gold
U15 born in 2009
15UB 1ST EAST2
Primary Team Officia: Andres Encalada
Scheduling Contact: Sean O'Connor
 
07 (17U) TSA Roma Gold
U17 born in 2007
17UB 2ND EAST1
Primary Team Officia: Ismael Bueso
Scheduling Contact: Rachel March
 


NCCSL 2024 1/1/2024 NO NC294 classic@ncsoccer.org S743480 1
© 2024 SincSports   |   Privacy Policy    |   Cookie Policy